WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

środa, 3/10/2012

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Bajka o piesku”

organizowanego przez

bibliotekę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie
przy współpracy bibliotek szkolnych powiatu krasnostawskiego,
pod  patronatem

Powiatowej Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie,

w ramach projektu:

„Sztuka jest szansą ocalenia człowieka”.

Na konkurs nadesłano 55 prac, z trzech zespołów szkół naszego powiatu:

  • Zespół Szkół nr 1  im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie -  37 prac, przygotowanych pod kierunkiem:  

    p. Jolanty Lewandowskiej Giereś – 1 praca,

p. Katarzyny Wyszyńskiej – 6 prac,

p. Grażyny Miciuły – 14 prac,

p. Doroty Korkosz – Ćwir – 13 prac,

p. Doroty Mojskiej – Bąk – 3 prace,

przy współpracy koordynatorów projektu
p. Anny Zieniewicz
oraz p. Anny Bobryk

  • Zespół  Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej
    im. ks. Jana Twardowskiego w  Siewnnicy Nadolnej
    -  3 prace,
    przygotowane pod kierunkiem p. Beaty Frącek

  • Zespół Szkół w Izbicy - 15 prac,
    przygotowanych pod kierunkiem p. Anny Kosiarskiej

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom sprawującym nad nimi opiekę.

3.10.2012 r. w bibliotece Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

w Krasnymstawie
odbyło się spotkanie Jury
konkursu plastycznego „Bajka o piesku”.

Przewodnicząca komisji :

p.  Elżbieta Patyk

Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie

Członkowie komisji :

p. Krystyna Strzelczyk
p. Elżbieta Bęcal
p. Bronisława Żuk

UCZNIOWIE NAGRODZENI I WYRÓŻNIENI

W  KONKURSIE  PLASTYCZNYM :

„Bajka o piesku”


W grupie wiekowej  kl. 1 – 3  szkoły podstawowej:

I miejsce – Karolina Turczyńska

Uczennica  kl. II a,  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun p. Grażyna Miciuła


II miejsce – Wiktoria Stasieczek

Uczennica  kl. III c,  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun p. Katarzyna Wyszyńska


III miejsce – Urszula Lasota

Uczennica  kl. III a,  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun p. Jolanta Lewandowska Giereś.

Wyróżnienia otrzymują:

Julia Skardecka

Uczennica kl. III,  Szkoły Podstawowej w Izbicy –  opiekun p. Anna Kosiarska


Wiktoria Popis

Uczennica kl. I,  Szkoły Podstawowej w Izbicy –  opiekun p. Anna Kosiarska


Karolina Matysiak

Uczennica  kl. II b,  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza  w Krasnymstawie – opiekun p. Dorota Mojska – Bąk.


W grupie wiekowej  kl. 4 – 6  szkoły podstawowej :

I miejsce – Karolina Chodun

Uczennica  kl. IV a,  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun p. Dorota Korkosz – Ćwir


II miejsce – Sara Adamczyk

Uczennica  kl. V b,  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun p. Dorota Korkosz – Ćwir


III miejsce – Magdalena Maciejewska

Uczennica  kl. VI c,  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun p. Dorota Korkosz – Ćwir


Wyróżnienie otrzymuje:

Martyna Sawa

Uczennica  kl. IV a,  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza  w Krasnymstawie – opiekun p. Dorota Korkosz – Ćwir.


W grupie wiekowej  kl. 1 – 3 gimnazjum:

Wyróżnienie otrzymała:

Ewa Gołębiowska

Uczennica  kl. III  gimnazjum, Zespołu Nr 1 Gimnazjum  i Szkoły Podstawowej  im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej – opiekun p. Beata Frącek