Aktualności

Prezent dla naszych czytelników na Nowy Rok – czytajcie i słuchajcie, słuchajcie i czytajcie online!

*Szanowni Czytelnicy!

Nasza biblioteka otrzymała bezpłatny dostęp do portalu LEGIMI, gdzie możemy skorzystać z oferty 63 000 tytułów ebooków i 4 500 audiobooków! Wśród nich znajdziemy największe bestsellery i gorące nowości!

Legimi pozwala na korzystanie ze swoich zasobów na każdym urządzeniu, umożliwiającym ściągnięcie aplikacji oraz wyświetlenie lub słuchanie książek!

Oferta jest przeznaczonych dla pierwszych 20. naszych czytelników, którzy zgłoszą się po kod dostępu do Wypożyczalni!

ABY KORZYSTAĆ Z LEGIMI

Czytelnik zakłada bezpłatne konto na stronie  

http://www.legimi.pl/wbp_lublin  podając otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny, musi się zarejestrować i po otrzymaniu od Legimi maila aktywującego ściągnąć aplikację na konkretny nośnik, z którego będzie korzystał (komputer, tablet, iphone, itp.). Kod ważny jest przez 30 dni od dnia jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do Biblioteki po nowy.

Kod aktywacyjny można otrzymać w Wypożyczalni w godzinach otwarcia Biblioteki. Kody będą wydawane wyłącznie czytelnikom Biblioteki posiadającym aktywną kartę.

Zapraszamy!

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

„Zrealizowano ze  środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

Możliwość komentowania Prezent dla naszych czytelników na Nowy Rok – czytajcie i słuchajcie, słuchajcie i czytajcie online! została wyłączona