Aktualności

Czytelnicy Biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z tysięcy ebooków i audiobooków na tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach!

Co trzeba zrobić?

  1. Przyjść do Wypożyczalni po bezpłatny kod dostępu do aplikacji Legimi!
  2. Wejść na stronę http://www.legimi.pl/wbp_lublin
  3. Wpisać otrzymany kod.
  4. Założyć darmowe konto na  Legimi (podać adres e-mail, utworzyć  swój login i podać hasło).
  5. Potwierdzić na poczcie e-mail rejestrację konta.
  6. Pobrać aplikacje Legimi na konkretny nośnik, z którego będzie się korzystać  (komputer, tablet, iphone, itp.).
  7. Pobierać dowolną liczbę książek, czytać, słuchać bez ograniczeń!

Kod ważny jest przez miesiąc. Po upływie tego okresu należy zgłosić  się do biblioteki po następny kod. Każdy czytelnik może czytać lub słuchać w chmurze® jednocześnie na 2 urządzeniach.

Opinie naszych czytelników, którzy korzystają z Legimi:

 „Słucham audiobooków w drodze do pracy, w czasie spacerów, gdy gotuje obiad”, „Mam problem z oczami i nie mogłam już czytać, teraz słucham audiobooków i nadrabiam zaległości czytelnicze, w instalacji pomógł mi wnuk”, „Na moim smartfonie mogę słuchać audiobooki, ale też bez problemu czytać ebooki”, „W bibliotece byłam zapisana w kolejce po najnowszą powieść  R. Mroza, ściągnęłam audiobooka i już jestem po lekturze”, „świetna usługa, polecam”,  „teraz nie mogę powiedzieć, że nie mam czasu na czytanie, słuchać mogę wszędzie”, „ostatnio jechałam samochodem, stałam parę godzin w korku, dzięki  Legimi wysłuchałam „Gambit królowej”, „nie wiem jak funkcjonowałam bez dostępu do Legimi, dziękuję”.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną „Zrealizowano ze  środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Możliwość komentowania Czytelnicy Biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z tysięcy ebooków i audiobooków na tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach! została wyłączona