Aktualności

Wystawa malarstwa Elżbiety Konopki. Promocja 76. numeru czasopisma „Nestor”

Elżbieta Konopka

Od dzieciństwa moją pasją było rysowanie, które w wieku dorosłym przerodziło się w malowanie, gdy wraz z kilkoma osobami o takich samych upodobaniach założyłyśmy grupę malarską „Tęcza” w Rejowcu Fabrycznym. Na przestrzeni lat mój udział we wspólnych zajęciach, warsztatach, plenerach  i wystawach pozwolił na doskonalenie warsztatu. Kocham stać przed płótnem  i nakładać farbę. Cieszy mnie obecność osób, z którymi przebywam.

Wystawę tę dedykuję naszej promotorce Teresie Chomik – Kazarian: „Nauczyłaś mnie jak świadomie odbierać oraz interpretować sztukę, a także otworzyłaś przede mną świat kolorów i jakże często tajemniczej energii przekazywanej przez twórcę w jego dziele. Jak szare byłoby moje życie gdybyś się w nim nie pojawiła…”.

Prezentacja czasopisma „Nestor” nr 2 (76) 2026.

30 czerwca 2026 r., godzina 16.00

Możliwość komentowania Wystawa malarstwa Elżbiety Konopki. Promocja 76. numeru czasopisma „Nestor” została wyłączona